ГК «Пальче» – учасник Міжнародної агропромислової виставки «Агроекспо 2019»

З 25 вересня 2019 року розпочалася Міжнародна агропромислова виставка «Агроекспо 2019».

 «Агро Експо» – унікальний вітчизняний агро проект, який розпочав своє існування ще 7 років тому, швидко отримав довіру та підтримку відвідувачів, зібрав навколо себе учасників з усієї країни та представників іноземних компаній. Сьогодні «Агроекспо» входить в десятку найбільших агропромислових виставок Європи. Площа виставкових експозицій – 125 тисяч квадратних метрів, з них більше 22 тисяч – у критому павільйоні.

Поруч із виставковими площами відвідувачі виставки отримують можливість не лише особисто ознайомитися із представленою технікою, а й побачити її в роботі завдяки польовій демонстрації. Не обійдеться й без розваг, смаколиків на будь-який смак, цікавих експонатів та конкурсів, якими  щоденно зустрічатиме гостей оновлений «Покровський ярмарок».

Цьогоріч на стенді ГК «Пальче» ви можете побачити:

  1. Подрібнювач деревини PL-160 T
  2. Подрібнювач гілок PG-120T-K
  3. Подрібнювач гілок PG-120BD-K
  4. Подрібнювач гілок PG-80T
  5. Дровокол KMR 12E

Менеджери із продажу запасних частин до імпортної сільськогосподарської техніки компанії «Пальче» радо запропонують вам найкраще рішення для ваших агрегатів, підкажуть, що саме обрати та проконсультують з приводу забезпечення безперебійної роботи придбаної техніки.

Нагадуємо, що виставка «Агроекспо 2019» триватиме до 27 вересня 2019 року.

Чекаємо Вас за адресою: м. Кропивницький (Кіровоград), вул. Перша виставкова, 8, сектор Р6, стенд S5.

До зустрічі на «Агроекспо 2019»!