Представники ГК Palche взяли участь у нараді за участі голови районної ради та голови РДА Ковельської районної ради з головами ОТГ ковельського району.
Учасники мали змогу ближче познайомитися і налагодити процес подальшої плідної співпраці задля належної організації та виконання завдань, покладених на районну державну адміністрацію та органи місцевого самоврядування Ковельщини.
В свою чергу комерційний директор ГК Palche, Будницький Руслан, розповів учасникам про можливості та переваги використання різних подрібнювачів деревини, адже утилізація деревних відходів – це дуже важливий процес для громади.
Наразі багато комунальних підприємств різних міст та містечок розпочали виконувати таку ефективну утилізацію за допомогою спеціального обладнання.
Подрібнювачі деревини з максимальною користю утилізують різного роду гілки, що залишаються після санітарно-формувального підрізання дерев на вулицях , гілок, що закривають знаки дорожнього руху; тощо. А головне – зменшується навантаження на полігон по захороненню твердих побутових відходів.
Компанія Palche – національний виробник якісного обладнання у галузі деревообробки та утилізації відходів, яка пропонує подрібнювачі гілок та щепорізи з гарантією 3 роки та післягарантійним обслуговуванням.
Palche- якість, якій довіряють!