25 червня 2021 року на базі підприємства “Волинь-зерно-продукт” відбувся потужний захід – День поля-2021, який зібрав понад 1000 гостей з усіх куточків України.

Представники компанії Palche не лише відвідали фестиваль, а презентували продукцію власного виробництва та поділилися досвідом впровадження нових технологій із переробки та екологічного використання деревних відходів.

Учасники мали змогу ближче ознайомитися з можливостями і перевагами використання різних подрібнювачів деревини виробництва Palche та отримати професійну консультацію менеджера, як правильно обрати потрібний подрібнювач.

Не оминули увагою виставкові стенди із запчастинами для с/г техніки власного та імпортного виробництва, брендів CLASS, NEW HOLLAND, ROPA, JOHN DEERE, LEMKEN, GERINGHOFF, FARMET, HOLMER. Відвідувачі цікавились всією представленою продукцією.

Серед гостей, які відвідали наш стенд, були голова Волинської обласної ради Григорій Недопад та Луцький міський голова Ігор Поліщук.

В межах фестивалю відбулось багато нових знайомств з учасниками та залучено нових бізнес-партнерів , що є початком плідного майбутнього для співпраці.
Висловлюємо подяку організаторам та учасникам Дня поля-2021.

Чекаємо з нетерпінням наступної зустрічі!