Компанія PALCHE  запрошує відвідати стенд U03 на відкритому майданчику біля входу 1С у рамках виставки AgroComplex 2019, що проходитиме 29 – 31 жовтня у Києві на Броварському проспекті, 15.

Виставка AgroComplex 2019 є основною технологічною платформою для бізнес-спілкування як малих фермерських господарств, так і великих агрохолдингів для отримання професійної інформації з метою подальшого успішного господарювання. Для успішного розвитку своїх господарств сільгоспвиробникам необхідно запозичувати кращий вітчизняний та світовий досвід роботи в аграрному секторі та постійно впроваджувати комплекс заходів, спрямованих на ефективне використання ресурсів. Саме виставка AgroComplex 2019 представляє широкий спектр технологічних рішень для розвитку аграрного бізнесу – від джерел альтернативної енергетики до постачання матеріально-технічних ресурсів.

Цього року у виставці бере участь понад 300 компаній з 11 країн світу. Німеччина представлена національною експозицією, Китай та Туреччина – колективним. У рамках AgroComplex 2019 створено 5 спеціалізованих виставок та експозицій, кожна з яких є важливим напрямком для агропромислового комплексу.

На стенді ТМ Palche  можна ознайомитись з роботою наступних агрегатів:

  • Подрібнювач деревини PL-160E,
  • Подрібнювач гілок PG – 120 BD – K,                             
  • Колун KMR12E,

а також побачити понад 100 позицій запасних частин до імпортної сільськогосподарської техніки.

AgroComplex 2019 – найкраще місце для підведення підсумків аграрного року та визначення  планів на наступний 2020 рік. Бажаємо всім учасникам досягти поставлених цілей, а відвідувачам  знайти ефективні рішення для свого агробізнесу!