Щоразу ми задумуємося над тим, що ж робити з відходами, які невблаганно скупчуються щороку? Адже встановлений максимальний розмір штрафу тепер сягає 153 000 грн.

Масштабні пожежі, викликані спалюванням трави, листя, сухостою та інших садових відходів є глобальною проблемою, яка призводить до винищення екосистеми. Птахи, звірі, комахи буквально згоряють живцем, або гинуть від нестачі їжі. Руйнується верхній шар грунту, у повітрі поширюються важкі метали, чадний газ та окис азоту.

Пропонуємо екологічний варіант переробки відходів – подрібнювачі гілок та щепорізи від Palche! Переробленими рослинними рештками ідеально удобрювати грунт, а якщо це гілки – використовувати їх, як паливо для котлів.

Компанія Palche – національний виробник якісного обладнання у галузі деревообробки та утилізації відходів. Ми пропонуємо подрібнювачі гілок та щепорізи з гарантією 3 роки та післягарантійним обслуговуванням.

Телефонуйте просто зараз:
+38 (067) 000-08-12
+ 38 (095) 333-02-02

або замовляйте на сайті https://palche.com.ua
Palche- якість, якій довіряють!

Посилання на закон
https://www.kmu.gov.ua/news/nepali-shtrafi-za-spalyuvannya-roslinnosti-zbilsheno?fbclid=IwAR0XkG2_lr-ZRwvwDSUlYg4aZXFBf1swVw63VpO9r5P82MaYKRiWIYKyJZo