Переможці конкурсу від ТМ Palche, який проходив на сторінці компанії у Facebook, отримали призи: Подрібнювач деревини PG 80-BD та Твердопаливний котел Palche 14.

За умовами розіграшу учасникам пропонувалося виконати прості кроки, а саме залишити лайк під постом про розіграш у мережі Facebook, зробити репост цього запису собі на сторінку та написати коментар, у якому – відмітити одного друга.

Обирали переможців за допомогою сервісу випадкових чисел.

Власником Подрібнювача деревини PG 80-BD стала мешканка м. Жмеринка, Вінницької області Тетяна Кисельчук. Другим визначили підписника, який виграв Твердопаливний котел Palche 14. Ним став Олександр Беспьорстов, волонтер з м. Краматорськ, Донецької області.

17 січня 2020 року у офісі ТМ Palche о 10:00 відбулося нагородження. Власник компанії Ігор Лех привітав та вручив переможцям гарантійні сертифікати. Тетяна Кисельчук отримала приз особисто. А Олександр Беспьорстов, у зв’язку з тим, що не зміг бути присутнім на нагородженні, передав право на одержання Твердопаливного котла Palche 14 представниці Громадського формування «Самооборона Волині» Світлані Прохватило. Про своє рішення передати твердопаливний котел, який він виграв, на благодійність, Олександр особисто повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook.