Palche – провідний виробник спецтехніки та запчастин для сільськогосподарської техніки.
Український подрібнювач деревини від PALCHE – гарантія стабільної роботи.
Подрібнювачі гілок виробництва ТМ Palche призначені для подрібнення шляхом рубки на куски деревних відходів, а саме: гілки, крони дерев, рейки, дошки, горбилі, та інше.
А дробилки для деревини виробництва TM Palche характеризуються можливістю переробляти дрібні відходи деревини, лісосічні відходи, рейки, обапіл та відходи лісопиляння.

Отож, менеджери відділу збуту агрегатів Євген Балдинський та Євген Круть докладно розповіли про ТОП-3 трендових моделей подрібнювачів від TM Palche.

1. Подрібнювач гілок PG-80BD
PG-80BD здатен перерубати гілки м’якої породи деревини діаметром до 8 см, гілки твердої породи діаметром до 6,5 см., (плоского матеріалу) ламелі та рейки до 4 см.
Подрібнювач гілок PG-80BD працює від бензинового двигуна потужністю 7 к.с, витрати бензину (А-92) складають до 400г/год, що дає до 4м³ готової продукції.
Зручність PG-80BD полягає в незалежності місця розташування (ліс, парк, тощо), відсутності прив’язаності до подачі електроенергії чи наявності трактора.

2. Подрібнювач деревини PL-160K
Подрібнювач деревини PL-160К – це деревоподрібнююча машина дискового типу.
На вході діаметр деревини не повинен перевищувати 160 мм.
Готовий матеріал переробки ідеально підходить в якості палива для котлів з шнековою подачею, а з технологічної щепи, яку отримують після додаткової переробки, виробляють брикети і паливні гранули.
Потужність щепоріза дозволяє отримати до 9 кубічних метрів щепи за годину.

3. Подрібнювач гілок PG-120BD з транспортувальною стрічкою, встановлений на причіп
Подрібнювач гілок PG-120BD призначений для подрібнення відходів деревообробки (обапіл, гілки з максимальним діаметром 12 см) на дрова довжиною 9 – 18 см.
Подрібнювач гілок моделі PG-120BD працює від бензинового двигуна, потужністю 18 к.с, що в сумі дає 10 м³ готової продукції за годину. Витрати палива (А-92) складають до 800г/год.
Подрібнювач гілок PG-120BD легко транспортувати навіть у важкодоступні місця, тому він незамінний у роботі комунальників, лісопереробних підприємств, фермерських господарств тощо.
Palche – це доступна ціна, професіоналізм та досвід наших спеціалістів!
Телефонуйте просто зараз:
☎️ +38 (067) 332-08-09
Palche
🚗Волинська область,
Луцький р-н,
c. Підгайці, вул. Довженка 12
Palche – якість, якій довіряють!