260 000 грн

✔ Діє оплата частинами від Privatbank і Monobank

✔ Ціна без ПДВ.

✔ Привід: електродвигун

✔ Потужність: 30 кВт

✔ Продуктивність: 9 м³

✔ Діаметр деревини: до 16 см

✔ Розмір фракції щепи: 5-20 мм

✔ Гарантійний термін 3 роки

Подрібнювач деревини PL-160Е – це щепоріз дискового типу. Агрегат призначений для подрібнення відходів деревини і деревообробки, та здатний перетворити в щепу гілки, крони дерев, лісосічні відходи, рейки. На виході отримуємо фракцію від 5 до 20 мм, розмір якої можна налаштувати регулюванням ножів ріжучого диску. Готовий матеріал переробки ідеально підходить в якості палива для котлів з шнековою подачою, а з технологічної щепи, яку отримують після додаткової переробки, виробляють брикети і паливні гранули.

Деревоподрібнююча машина PL-160Е складається з рами з електродвигуном, корпуса, ріжучого апарату, диска, гідросистеми – механізму подачі деревини та рукава для викиду щепи. Щепоріз на електродвигуні ідеально підходить тим, кому потрібен автономний агрегат.

Відходи деревообробки подаються в завантажувальний бункер, де знаходяться зубчасті вальці. Обертаючись, вони затягують деревину в робочу зону з ріжучим диском На диску встановлено ножі.  Привід вальців здійснюється від двох гідромоторів. Привід ріжучого диску приводиться в дію від електродвигуна, потужністю 30 кВт.

На вході діаметр деревини не повинен перевищувати 160 мм. Розмір фракції щепи на виході становить від 5 до 20 мм, в залежності від налаштування ножів ріжучого диску, що легко провести відкривши верхню кришку. Потужність щепоріза дозволяє отримати до 9 кубічних метрів щепи за годину.

При обертанні ріжучий диск подрібнює деревину в щепу, яка викидається повітряним потоком через рукав. Рукав обертається на 360 градусів, що дозволяє регулювати напрям викиду щепи, а за допомогою відбійника регулюється дальність викиду. Максимальна дальність викиду становить до 4 метрів, що дозволяє дробити деревину прямо в причіп.

Унікальна особливість цієї моделі щепоріза є з’ємна рама з електромотором. Така можливість дозволяє закріплювати дробарку на трактор та працювати від ВВП (валу відбору потужності). Це робить подрібнювач деревини PL-160Е універсальним і мобільним.

Обирайте щепоріз, купити який можна з усіма гарантіями якості від українського виробника. Користуватися продукцією ТМ PALCHE завжди зручно і вигідно!

Технічні характеристики

Модель PL-160E
Потужність Електродвигуна, кВт 30
Максимальний діаметр Деревини, мм 160
Продуктивність м.куб/год 9
Фракція щепи на виході, мм 5-20
Вага агрегату, кг 720
Кількість ножів, шт 3
Сервісне і гарантійне обслуговування 3 роки
Швидкість подачі, м/хв 15..60
Оберти ВВП, об/хв 1460
Габаритні розміри, мм 1420х1950х2570

Чому саме наше обладнання краще ?

 

 

  • Ми даємо гарантію 36 місяців на все обладнання, так як впевнені в його якості.

 

 

  • Суцільнозварний корпус модуля подрібнювача.
  • Ножі виготовлені з висококласної шведської сталі Hardox. Дана сталь є надміцною та стійкою до деформаційного зносу.
    Поліуретанове фарбувальне покриття має протиударні властивості та стійке до витирання.
  • Особлива технологія кріплення ножів дозволяє збільшити ресурс ножів і, водночас, зменшити навантаження на них .

  • Робочі шестерні подрібнювача  посаджені на конусну самозажимну муфту, що забезпечує крайній захист механізму при критичних навантаженнях.
  • Наявність власної сервісної служби. Вам не потрібно хвилюватись, що ваш агрегат вийде з ладу, адже наші спеціалісти якісно та оперативно усунуть проблему.
  • Якісна консультація менеджерів та постійна підтримка навіть після здійснення покупки.

 

Додаткова інформація

Бренд

Тип приводу

Електричний двигун