280 000 грн

✔ Діє оплата частинами від Privatbank і Monobank
✔ Ціна без ПДВ.

✔ Привід: ВВП
✔ Продуктивність: 12 м³
✔ Діаметр деревини: до 18 см
✔ Розмір фракції щепи: 5-60 мм
Гарантійний термін 3 роки

Подрібнювач деревини PL-180 – це щепоріз дискового типу. Агрегат призначений для подрібнення відходів деревини і деревообробки, та здатен перетворити в щепу гілки, крони дерев, лісосічні відходи, рейки та обапіл. На виході отримуємо фракцію від 5 до 60 мм, розмір якої можна налаштувати регулюванням ножів ріжучого диску. Готовий матеріал переробки ідеально підходить в якості палива для котлів з шнековою подачою, а з технологічної щепи, яку отримують після додаткової переробки, виробляють пелети і паливні гранули.

Деревоподрібнююча машина PL-180 складається з корпуса, ріжучого апарату, диска, гідросистеми – механізму подачі деревини та рукава для викиду щепи. Кріпиться агрегат на задню трьохточкову навіску трактора.

Відходи деревообробки подаються в прийомний бункер, де знаходяться зубчасті вали. Обертаючись, вони затягують деревину в робочу зону з ріжучим диском. На диску встановлено ножі Привід вальців здійснюється від двох гідромоторів. Привід ріжучого диску приводиться в дію від валу відбору потужності трактора, частота обертання якого становить до 1000 об/хв., через карданну передачу. На вході діаметр деревини не повинен перевищувати 180 мм. Товщина фракції на виході становить від 5 до 60 мм, в залежності від налаштування ножів ріжучого диску, що легко провести, відкривши верхню кришку.

Потужність щепоріза дозволяє отримати до 12 кубічних метрів щепи за годину. Якщо ви плануєте купити продуктивний щепоріз до трактора, зверніть увагу на цю модель.

При обертанні ріжучий диск подрібнює деревину в щепу, яка викидається повітряним потоком через рукав. Рукав обертається на 360 градусів, що дозволяє регулювати напрям викиду щепи, а за допомогою відбійника регулюється дальність викиду. Максимальна дальність викиду становить до 4 метри, що дозволяє дробити деревину прямо в причіп. Задля безпечної експлуатації вхідний бункер оснащений захисною шторкою, для захисту оператора. Зупинка приводу відбувається за допомогою блоку управління. При необхідності, чи екстреній ситуації також можлива зупинка втягуючих валів, за допомогою рамки керування розподільником.

Характерною особливістю PL-180 є мобільність, при використанні трактора, для зміни робочої зони. Щепоріз до трактора ідеально підходить тим, кому потрібні великі об’єми переробки та планує використовувати потужність трактору для його роботи.

Обирайте щепоріз, купити який можна максимально швидко та зручно. Користуватися продукцією ТМ PALCHE завжди зручно і вигідно!

Технічні характеристики:

Модель PL-180
Мін. потужність трактора, кВт 36.8
Мін. потужність трактора, к.с. 50
Максимальний діаметр Деревини, мм 180
Продуктивність м.куб/год 12
Фракція щепи на виході, мм 5-60
Вага агрегату, кг 730
Кількість ножів, шт 3
Сервісне і гарантійне обслуговування 3 роки
Швидкість подачі, м/хв 15..60
Оберти ВВП, об/хв 1000
Габаритні розміри, мм 1600х1565х3050


Чому саме наше обладнання краще ?

 

 

  • Ми даємо гарантію 36 місяців на все обладнання, так як впевнені в його якості.

 

 

  • Суцільнозварний корпус модуля подрібнювача.
  • Ножі виготовлені з висококласної шведської сталі Hardox. Дана сталь є надміцною та стійкою до деформаційного зносу.
    Поліуретанове фарбувальне покриття має протиударні властивості та стійке до витирання.
  • Особлива технологія кріплення ножів дозволяє збільшити ресурс ножів і, водночас, зменшити навантаження на них .

  • Робочі шестерні подрібнювача посаджені на конусну самозажимну муфту, що забезпечує крайній захист механізму при критичних навантаженнях.
  • Наявність власної сервісної служби. Вам не потрібно хвилюватись, що ваш агрегат вийде з ладу, адже наші спеціалісти якісно та оперативно усунуть проблему.
  • Якісна консультація менеджерів та постійна підтримка навіть після здійснення покупки.

 

Додаткова інформація

Бренд

Тип приводу

ВОМ трактора