137,500.00 грн

ВВП
Діаметр деревини до 160мм
✔ Гарантійний термін 3 роки

Подрібнювач гілок PG-160T-KR з посиленою рамою, призначений призначені для переробки та подрібнення гілок, рейок та інших деревних відходів шляхом рубки на куски довжиною 12-24 см., що ідеальні для використання у якості палива для котлів, печей, камінів, а також для виробництва деревного вугілля.
Модель даного подрібнювача PG-160T здатна перерубати гілки м’якої породи деревини діаметром до 16 см, гілки твердої породи діаметром до 14 см., (плоского матеріалу) ламелі та рейки до 8 см.
Використання гілкоподрібнювача є найбільш корисним для комунальних служб, деревообробних господарств, лісових господарств, лісопилок, фермерських господарств та приватних осіб (для полегшення процесу заготівлі палива).
Подрібнювач гілок серії Т-KR приводиться в дію від ВВП трактора і навішується на стандартну трьох точкову навіску. Мінімальна необхідна потужність трактора для роботи із подрібнювачем гілок становить 80 к.с. Для з’єднання трактора з подрібнювачем ми рекомендуємо використовувати карданний вал із фрикційною муфтою, яка захищає подрібнювач гілок і трактор від перенавантажень. Продуктивність подрібнювача гілок PG-160T-KR складає до 12 м³ готової продукції за годину роботи. Використання гілкоподрібнювача є найбільш корисним для комунальних служб, деревообробних господарств, лісових господарств, лісопилок, фермерських господарств та приватних осіб (для полегшення процесу заготівлі палива). Повний цикл виробництва подрібнювача гілок відбувається на нашому підприємстві.
Агрегати оснащені циліндричною системою різання і трьома типами приводів. Конфігурації з шести ножів приділяється особлива увага при розробці конструкцій подрібнювачів, так як вони є основним робочим елементом подрібнювачів і на них приходить ударне навантаження. До того ж сталеві ножі термічно оброблюють задля надання їм міцності, а для безпечної експлуатації вони закриті елементами подрібнювача.

Механізм гілкоподрібнювачів автоматично втягує матеріал, який потрібно різати. Ми проводимо контроль якості на всіх етапах нашого виробництва. Обов’язково шліфуються всі посадочні поверхні. Постійно контролюється якість зварних швів. Корпуси механізмів виконані з сертифікованого листа товщиною 20 мм. Перед тим, як провести фарбування, ми робимо зачистку всіх конструкцій. Покриваються подрібнювачі порошковою фарбою, що надзвичайно подовжує термін служби конструкцій. Надійний корпус забезпечує довговічність та стабільність пристроїв.
Слід зауважити, що показник продуктивності залежить від діаметру, породи, вологості, якості сировини та кількості персоналу залученого до роботи.
Технічні храктеристики

PG-160T-KR
Габаритні розміри і масові характеристики
Довжина, см 276
Ширина, см 253
Висота, см 223
Розмір внутрішнього вхідного отвору, см 18×18
Вага, кг 540
Основні робочі характеристики
Макс. продуктивність, м3/год до 12
Макс. діаметр м’якої породи дерева, см 16
Макс. діаметр твердої породи дерева, см 15
Макс. товщина рейок, ламелей, см 8
Кількість ножів, шт 6
Макс. оберти на ножах, об/хв 360
Електродвигун/Трактор
Тип двигуна
Потужність двигуна 80 к.с.
Макс. оберти на валу двигуна, або ВВП трактора, об/хв 540/1000
Напруга живлення, або марка палива
Гарантія
Гарантійний термін 3 роки

Чому саме наше обладнання краще ?

 

 

  • Ми даємо гарантію 36 місяців на все обладнання, так як впевнені в його якості.

 

 

  • Суцільнозварний корпус модуля подрібнювача.
  • Ножі виготовлені з висококласної шведської сталі Hardox. Дана сталь є надміцною та стійкою до деформаційного зносу.
    Поліуретанове фарбувальне покриття має протиударні властивості та стійке до витирання.
  • Особлива технологія кріплення ножів дозволяє збільшити ресурс ножів і, водночас, зменшити навантаження на них .

  • Робочі шестерні подрібнювача  посаджені на конусну самозажимну муфту, що забезпечує крайній захист механізму при критичних навантаженнях.
  • Безвідсоткове кредитування.
  • Наявність власної сервісної служби. Вам не потрібно хвилюватись, що ваш агрегат вийде з ладу, адже наші спеціалісти якісно та оперативно усунуть проблему.
  • Якісна консультація менеджерів та постійна підтримка навіть після здійснення покупки.

Заощаджуйте свої кошти, та використовуйте економне паливо разом з агрегатами TM PALCHE!