180 000 грн

✔ Діє оплата частинами від Privatbank і Monobank

✔ Ціна без ПДВ.

ВВП
Діаметр деревини до 160мм
✔ Гарантійний термін 3 роки

Подрібнювач гілок PG-160T-KR з посиленою рамою призначений для переробки та подрібнення гілок, рейок та інших деревних відходів шляхом рубки на куски довжиною 14…24 см, ідеальні для використання у якості палива для котлів, печей, камінів, а також для виробництва деревного вугілля.

Модель даного подрібнювача PG-160T-KR здатна перерубати гілки м’якої породи деревини діаметром до 16 см, гілки твердої породи діаметром до 14 см. Використання гілкоподрібнювача є найбільш корисним для комунальних служб, деревообробних господарств, лісових господарств, лісопилок, фермерських господарств та приватних осіб (для полегшення процесу заготівлі палива).

Особливості конструкції

Подрібнювач гілок серії Т-KR приводиться в дію від ВВП трактора і навішується на стандартну трьохточкову навіску. Мінімальна необхідна потужність трактора для роботи із подрібнювачем гілок становить 60 кВт. Для з’єднання трактора з подрібнювачем ми рекомендуємо використовувати карданний вал із фрикційною муфтою, яка захищає подрібнювач гілок і трактор від перенавантажень.

Продуктивність подрібнювача гілок PG-160T-KR складає до 12 м³ готової продукції за годину роботи. Агрегати оснащені циліндричною системою різання і трьома типами приводів. Конфігурації з шести ножів приділяється особлива увага при розробці конструкцій подрібнювачів, так як вони є основним робочим елементом подрібнювачів і на них приходиться ударне навантаження.

Принцип роботи

На всіх етапах виробництва проводиться контроль якості. Обов’язково шліфуються всі посадочні поверхні. Постійно контролюється якість зварних швів. Корпуси механізмів виконані з сертифікованого листа товщиною 20 мм. Перед тим, як провести фарбування, робиться зачистка всіх конструкцій. Покриваються подрібнювачі порошковою фарбою, що надзвичайно подовжує термін служби конструкцій. Надійний корпус забезпечує довговічність та стабільність пристроїв.

 

Технічні характеристики

Модель PG-160T-KR
Мін. потужність двигуна, кВт 60
Мін. потужність двигуна, к.с. 80
Максимальний діаметр Деревини, мм 160
Продуктивність м.куб/год 12
Довжина шматка на виході, см 14…24
Вага агрегату, кг 604
Кількість ножів, шт 6
Сервісне і гарантійне обслуговування 3 роки
Оберти ВВП, об/хв 540
Габаритні розміри, мм 2369х2733х2689

Чому саме наше обладнання краще ?

 

 

  • Ми даємо гарантію 36 місяців на все обладнання, так як впевнені в його якості.

 

 

  • Суцільнозварний корпус модуля подрібнювача.
  • Ножі виготовлені з висококласної шведської сталі Hardox. Дана сталь є надміцною та стійкою до деформаційного зносу.
    Поліуретанове фарбувальне покриття має протиударні властивості та стійке до витирання.
  • Особлива технологія кріплення ножів дозволяє збільшити ресурс ножів і, водночас, зменшити навантаження на них .

  • Робочі шестерні подрібнювача  посаджені на конусну самозажимну муфту, що забезпечує крайній захист механізму при критичних навантаженнях.
  • Наявність власної сервісної служби. Вам не потрібно хвилюватись, що ваш агрегат вийде з ладу, адже наші спеціалісти якісно та оперативно усунуть проблему.
  • Якісна консультація менеджерів та постійна підтримка навіть після здійснення покупки.

Заощаджуйте свої кошти, та використовуйте економне паливо разом з агрегатами TM PALCHE!