145 000 грн

✔ Діє оплата частинами від Privatbank і Monobank

✔ Ціна без ПДВ.

 

бензиновий

Діаметр деревини до 120мм
✔ Гарантійний термін 3 роки

Подрібнювач гілок PALCHE PG-120BD-К перерубує гілки м’якої породи діаметром до 12 см, гілки твердої породи діаметром до 10 см. Ця модель працює від бензинового двигуна потужністю 13 кВт.

Завдяки ефективності конструкції, потужності двигуна та гострим ножам, на виході ви отримаєте 10 м³ готової продукції за 1 годину роботи агрегату. Однак варто пам’ятати, що показник продуктивності буде залежати від породи, діаметру, вологості, якості сировини, а також від кількості персоналу, залученого до роботи.

Подрібнювачі гілок найбільш актуальні для лісових господарств, комунальних служб. Активно використовуються сільськими, міськими радами і.т.д. Для приватних осель – це ефективний агрегат для переробки деревини та отримання якісного палива для котлів, печей або камінів.

Особливості конструкції

Повний цикл виробництва гілкорубів організований компанією PALCHE, де працюють кваліфіковані професіонали. Кожен з етапів нашого виробництва постійно контролюється: обов’язково шліфуються всі посадочні поверхні, перевіряється якість зварних швів. Корпуси виконані з сертифікованого листа товщиною 20 мм, які перед фарбуванням ретельно зачищаються. Покриття порошковою фарбою подовжує термін служби конструкцій, а надійний корпус забезпечує довговічність та стабільність роботи агрегату.

Подрібнювачі серії PG мають циліндричну систему різання і три типи приводів. Конфігурації з шести ножів на виробництві приділяється особлива увага: сталеві ножі оброблюються задля підвищення їх міцності, а для безпечної експлуатації вони закриваються спеціальними елементами гілкоподрібнювача. Саме тому, купуючи такий агрегат та дотримуючись інструкції по експлуатації, ви можете бути впевнені в його безпечній роботі.

Принцип роботи

Принцип функціонування подрібнювачів серії PG схожий. Під час роботи подрібнювача, механізм швидко перероблює матеріал, який потрібно різати. На моделі PG-120BD-К встановлена транспортувальна стрічка, за допомогою якої подрібнена деревина може подаватись на висоту до 3 метрів – на причіп або кузов вантажного автомобіля, що дозволяє скоротити час на збирання подрібненої деревини та її завантаження. З цим агрегатом вам непотрібно багато помічників – достатньо настроїти та запустити агрегат, і сировина буде поступати туди, куди треба.

Заощаджуйте свої кошти, бережіть оточуюче середовище та використовуйте економічне паливо разом з подрібнювачами гілок TM PALCHE!

Технічні характеристики

Модель PG-120BD-K
Потужність двигуна, кВт 13
Потужність двигуна, к.с. 18
Максимальний діаметр Деревини, мм 120
Продуктивність м.куб/год 10
Довжина шматка на виході, см 9…18
Вага агрегату, кг 404
Кількість ножів, шт 6
Сервісне і гарантійне обслуговування 3 роки
Оберти ВВП, об/хв 3600
Габаритні розміри, мм 4093х644х2123


Чому саме наше обладнання краще ?

 

 

  • Ми даємо гарантію 36 місяців на все обладнання, так як впевнені в його якості.

 

 

  • Суцільнозварний корпус модуля подрібнювача.
  • Ножі виготовлені з висококласної шведської сталі Hardox. Дана сталь є надміцною та стійкою до деформаційного зносу.
    Поліуретанове фарбувальне покриття має протиударні властивості та стійке до витирання.
  • Особлива технологія кріплення ножів дозволяє збільшити ресурс ножів і, водночас, зменшити навантаження на них .

  • Робочі шестерні подрібнювача  посаджені на конусну самозажимну муфту, що забезпечує крайній захист механізму при критичних навантаженнях.
  • Наявність власної сервісної служби. Вам не потрібно хвилюватись, що ваш агрегат вийде з ладу, адже наші спеціалісти якісно та оперативно усунуть проблему.
  • Якісна консультація менеджерів та постійна підтримка навіть після здійснення покупки.