108 000 грн

✔ Діє оплата частинами від Privatbank і Monobank

✔ Ціна без ПДВ.

 

бензиновий

Діаметр деревини до 120мм
✔ Гарантійний термін 3 роки

Подрібнювач гілок PG-120BD від ТМ PALCHE переробляє гілки, рейки та інші деревні відходи шляхом рубки на шматки завдовжки 18-20 см. Такий матеріал стане ідеальним паливом для котлів, печей, камінів. Також отриману сировину використовують для деревного вугілля.

Модель гілкоруба PG-120BD перерубує гілки м’якої породи діаметром до 12 см, гілки твердої породи діаметром до 10 см. Це особливо зручно, коли йдеться про підручний матеріал, який можна знайти на узбіччях, або є потреба у переробці відходів деревини – за допомогою подрібнювача ви зможете зробити це з користю і без шкоди навколишньому середовищу.

Подрібнювач деревини PG-120BD працює від бензинового двигуна потужністю 13 кВт. Тобто ця модель не потребує додаткового обладнання – вам не потрібен трактор чи електромережа поряд. Це дуже зручно та практично, коли йдеться про роботу в різних місцях, віддалених від комунікацій (у полі, лісі, на узбіччях).

Продуктивність подрібнювача становить до 10 м³ готової продукції на годину. Це ефективний агрегат для комунальних служб, деревообробних та лісових господарств, тартак, фермерських господарств. Також такий гілкоруб буде корисним приватним особам – з ним процес заготівлі палива буде швидким та пройде без надмірних фізичних зусиль.

Особливості конструкції

Компанія PALCHE здійснює контроль якості на всіх етапах – від проектування моделей до продажу. Корпуси механізмів виготовляються із сертифікованого листа завтовшки 20 мм. Обов’язково шліфуються посадкові поверхні, контролюється якість усіх зварних швів. Перед тим, як нанести фарбу, ми робимо зачистку всіх конструкцій. Далі наноситься порошкова фарба, що захищає агрегат набагато ефективніше, ніж звичайна. Надійний корпус подрібнювача гілок PALCHE забезпечує довговічність та стабільність роботи.

Подрібнювачі деревини серії PG оснащені циліндричною системою різання та трьома типами приводів. Особлива увага при виробництві веткорубів приділяється конфігурації із шести ножів, оскільки вони є основним робочим елементом подрібнювачів і на них припадає ударне навантаження. Для забезпечення безпечної експлуатації вони закриті елементами подрібнювача.

Принцип роботи

Під час роботи подрібнювача, механізм швидко перероблює матеріал, який потрібно різати. Все, що потрібно робити оператору – оперативно завантажувати деревину, слідкуючи, щоб на ній не було сміття та інших небажаних предметів. Також потрібно буде стежити за достатньою кількістю палива.

Пам’ятайте, що показник продуктивності веткоруба залежить від діаметра, породи, вологості, якості сировини та кількості персоналу, залученого до роботи. Використовуйте агрегат згідно з інструкцією, і він прослужить вам тривалий час без будь-яких збоїв.

Заощаджуйте свої кошти та використовуйте економічно вигідне паливо разом із подрібнювачем гілок TM PALCHE!

Технічні характеристики

Модель PG-120BD
Потужність двигуна, кВт 13
Потужність двигуна, к.с. 18
Максимальний діаметр Деревини, мм 120
Продуктивність м.куб/год 10
Довжина шматка на виході, см 9…18
Вага агрегату, кг 302
Кількість ножів, шт 6
Сервісне і гарантійне обслуговування 3 роки
Оберти ВВП, об/хв 3600
Габаритні розміри, мм 1387х564х1171


Чому саме наше обладнання краще ?

 

 

  • Ми даємо гарантію 36 місяців на все обладнання, так як впевнені в його якості.

 

 

  • Суцільнозварний корпус модуля подрібнювача.
  • Ножі виготовлені з висококласної шведської сталі Hardox. Дана сталь є надміцною та стійкою до деформаційного зносу.
    Поліуретанове фарбувальне покриття має протиударні властивості та стійке до витирання.
  • Особлива технологія кріплення ножів дозволяє збільшити ресурс ножів і, водночас, зменшити навантаження на них .

  • Робочі шестерні подрібнювача  посаджені на конусну самозажимну муфту, що забезпечує крайній захист механізму при критичних навантаженнях.
  • Наявність власної сервісної служби. Вам не потрібно хвилюватись, що ваш агрегат вийде з ладу, адже наші спеціалісти якісно та оперативно усунуть проблему.
  • Якісна консультація менеджерів та постійна підтримка навіть після здійснення покупки.