99 000 грн

✔ Діє оплата частинами від Privatbank і Monobank

✔ Ціна без ПДВ.

Діаметр деревини до 120мм

✔ Гарантійний термін 3 роки

Подрібнювач гілок PG-120E виробництва ТМ PALCHE подрібнює гілки на шматки довжиною 9-18 см, що ідеально підходять в якості палива для котлів, печей та камінів. PG-120E здатний перерубати гілки м’якої породи діаметром до 12 см, гілки твердої породи діаметром до 10 см.

Модель PG-120E має високу потужність – за 1 годину роботи агрегату виходить 10 м³ готової продукції. Але слід зауважити, що на цей показник впливає діаметр, порода, вологість деревини та кількість персоналу, що залучається до роботи.

Подрібнювачі гілок широко використовуються комунальними службами, деревообробними та лісовими господарствами, лісопилками, фермерськими господарствами та приватними особами (для полегшення процесу заготівлі палива).

Особливості конструкції

Агрегати серії PG оснащені циліндричною системою різання і трьома типами приводів. Літера «Е» в назві агрегату вказує на те, що він працює від електродвигуна. Особлива увага при розробці конструкцій подрібнювачів приділяється конфігурації з шести ножів – вони є основним робочим елементом гілкоруба, на який приходиться ударне навантаження. Задля надання їм високої міцності, сталеві ножі термічно оброблюються. А щоб користуватися агрегатом було безпечно, ножі закриваються елементами подрібнювача.

Корпуси механізмів гілкорубів виробляються з сертифікованого листа товщиною 20 мм. Перед фарбуванням порошковою фарбою робиться зачистка всіх конструкцій, завдяки чому фарба лягає максимально щільно. Таким чином, подрібнювач для гілок стає ще більш стійким до зовнішніх впливів.

Принцип роботи

Модель PG-120E обладнана електричним двигуном потужністю 11 кВт, живиться від мережі 380В. На подрібнювачі встановлений пульт управління двигуном, який захищає його від перевантажень. Це дуже зручний та зрозумілий в експлуатації пристрій, до того ж економічний – у порівнянні з бензиновим агрегатом, на виході продукція даної моделі має нижчу собівартість.

Заощаджуйте свої кошти, використовуйте економічне паливо разом з подрібнювачами деревини TM PALCHE!

Технічні характеристики

Модель PG-120E
Потужність двигуна, кВт 11
Максимальний діаметр Деревини, мм 120
Продуктивність м.куб/год 10
Довжина шматка на виході, см 9…18
Вага агрегату, кг 389
Кількість ножів, шт 6
Сервісне і гарантійне обслуговування 3 роки
Оберти ВВП, об/хв 3000
Габаритні розміри, мм 1387х564х1171

Чому саме наше обладнання краще ?

 

 

  • Ми даємо гарантію 36 місяців на все обладнання, так як впевнені в його якості.

 

 

  • Суцільнозварний корпус модуля подрібнювача.
  • Ножі виготовлені з висококласної шведської сталі Hardox. Дана сталь є надміцною та стійкою до деформаційного зносу.
    Поліуретанове фарбувальне покриття має протиударні властивості та стійке до витирання.
  • Особлива технологія кріплення ножів дозволяє збільшити ресурс ножів і, водночас, зменшити навантаження на них .

  • Робочі шестерні подрібнювача  посаджені на конусну самозажимну муфту, що забезпечує крайній захист механізму при критичних навантаженнях.
  • Наявність власної сервісної служби. Вам не потрібно хвилюватись, що ваш агрегат вийде з ладу, адже наші спеціалісти якісно та оперативно усунуть проблему.
  • Якісна консультація менеджерів та постійна підтримка навіть після здійснення покупки.