220 000 грн

✔ Діє оплата частинами від Privatbank і Monobank

✔ Ціна без ПДВ.

 

бензиновий

Діаметр деревини до 160мм
✔ Гарантійний термін 3 роки

Подрібнювач гілок моделі PG-160BD-К перерубує гілки м’якої породи діаметром до 16 см, гілки твердої породи діаметром до 14 см.

Особливості конструкції

Подрібнювач гілок моделі PG-160BD-К працює від бензинового двигуна, потужністю 21 кВт, що в сумі дає 14 м³ готової продукції за годину. Витрати палива (А-92) складають до 800г/год. На подрібнювачі серії К встановлена транспортувальна стрічка, за допомогою якої подрібнена сировина може подаватись на висоту до 3 метрів відразу на причіп, або кузов вантажного автомобіля, трактора, або в спеціальний контейнер. Це дозволяє значно скоротити час завантаження та кількість персоналу. Слід зауважити, що показник продуктивності залежить від діаметру, породи, вологості, якості сировини, та кількості персоналу залученого до роботи.

Подрібнювачі гілок можуть використовуватися лісовими господарствами, комунальними службами, фермерськими господарствами, сільськими, міськими радами і.т.д.

Агрегати серії PG оснащені циліндричною системою різання і трьома типами приводів. Конфігурації з шести ножів приділяється особлива увага при розробці конструкцій подрібнювачів, так як вони є основним робочим елементом подрібнювачів і на них приходиться ударне навантаження.

Принцип роботи

На всіх етапах виробництва проводиться контроль якості. Ретельно шліфуються всі посадочні поверхні. Постійно контролюється якість зварних швів. Корпуси механізмів виконані з сертифікованого листа товщиною 20 мм.

Перед тим, як провести фарбування, робиться зачистка всіх конструкцій. Покриваються подрібнювачі порошковою фарбою, що надзвичайно подовжує термін служби конструкцій. Надійний корпус забезпечує довговічність та стабільність пристроїв.

Заощаджуйте свої кошти, та використовуйте економне паливо разом з агрегатами TM PALCHE!

 

Технічні характеристики

Модель PG-160BD-K
Потужність двигуна, кВт 21
Потужність двигуна, к.с. 29
Максимальний діаметр Деревини, мм 160
Продуктивність м.куб/год 14
Довжина шматка на виході, см 14…24
Вага агрегату, кг 725
Кількість ножів, шт 6
Сервісне і гарантійне обслуговування 3 роки
Оберти ВВП, об/хв 3600
Габаритні розміри, мм 4553х829х2169

Чому саме наше обладнання краще ?

 

 

  • Ми даємо гарантію 36 місяців на все обладнання, так як впевнені в його якості.
  • Суцільнозварний корпус модуля подрібнювача.
  • Ножі виготовлені з висококласної шведської сталі Hardox. Дана сталь є надміцною та стійкою до деформаційного зносу.
    Поліуретанове фарбувальне покриття має протиударні властивості та стійке до витирання.
  • Особлива технологія кріплення ножів дозволяє збільшити ресурс ножів і, водночас, зменшити навантаження на них .

  • Робочі шестерні подрібнювача  посаджені на конусну самозажимну муфту, що забезпечує крайній захист механізму при критичних навантаженнях.
  • Наявність власної сервісної служби. Вам не потрібно хвилюватись, що ваш агрегат вийде з ладу, адже наші спеціалісти якісно та оперативно усунуть проблему.
  • Якісна консультація менеджерів та постійна підтримка навіть після здійснення покупки.