57 000 грн

✔ Діє оплата частинами від Privatbank і Monobank

✔ Ціна без ПДВ.

бензиновий

 

Діаметр деревини до 80мм

✔ Гарантійний термін 3 роки

Подрібнювачі гілок ТМ PALCHE розроблені для подрібнення гілок, рейок та інших деревних відходів. Діаметр гілок, який здатен перерубати подрібнювач PG-80BD залежить від щільності та форми деревини. Модель PG-80BD переробляє гілки м’якої породи діаметром до 8 см, гілки твердої породи діаметром – до 6,5 см.

Після переробки з гілкоруба виходять гілки довжиною 6-14 см – ідеальне паливо для котлів, камінів та печей, а також сировина для виробництва деревного вугілля. Подрібнювач гілок активно використовується комунальними службами, деревообробними та лісовими господарствами, фермерами та приватними особами. Дробілка для гілок полегшує процес заготівлі палива на зиму в рази, а також дозволяє позбавитись деревинних відходів з користю, не забруднюючи оточуючу середу їх спалюванням.

Особливості конструкції

Подрібнювач для гілок PG-80BD працює від бензинового двигуна потужністю 5 кВт. Продуктивність агрегату – 4м³ переробленої деревини на годину. Зручність PG-80BD, перш за все, полягає в незалежності місця, де агрегат можна використовувати. Немає прив’язки до подачі електроенергії чи наявності трактора – гілкоруб PG-80BD повністю автономний. Якщо ви шукаєте подрібнювач гілок, купити який можна, наприклад, у свій приватний двір і ви не маєте трактора, ця модель буде для вас актуальна.

Принцип роботи

Подрібнювачі деревини ТМ PALCHE серії PG оснащені циліндричною системою різання, а також трьома типами приводів. На виробництві приділяється особлива увага конфігурації з шести ножів, так як вона являє собою основний робочий елемент подрібнювачів, і на них приходиться ударне навантаження. Сталеві ножі  оброблюються термічно задля надання їм високої міцності, а щоб експлуатація була максимально безпечною,  вони закриті спеціальними елементами агрегату. Механізм гілкоруба втягує матеріал, за лічені секунди перероблює гілки та видає готовий для використання матеріал. Чітка робота оператора дозволить подрібнювачу переробити великий об’єм сировини за лічені години.

Якість та екологічність

Досвідчені інженери та керівники виробництва проводять контроль якості на всіх етапах створення наших агрегатів. Подрібнювач гілок бензиновий, як і всі інші подрібнювачі ТМ PALCHE, виробляється згідно з найвищими стандартами якості: корпуси механізмів виконані з високоякісного металу, всі посадочні поверхні ретельно шліфуються, контролюється якість усіх зварних швів. Всі подрібнювачі деревини покриваються порошковою фарбою, яка захищає пристрій від впливів оточуючої середи та від механічних ушкоджень.  Такий надійний корпус забезпечує довговічність та стабільність роботи гілкоруба, тому гілкоподрібнювач – це покупка на багато років, за які ви зможете забезпечити паливом своє господарство або домівку великою кількістю дешевої сировини для опалювання. З сезону в сезон вам непотрібно буде шукати нові способи запастися паливом з економією – ви будете мати агрегат який подбає про це за вас.

Купуючи подрібнювач гілок, обов’язково звертайте увагу, що показник його продуктивності залежить від діаметру, породи, вологості та якості сировини на вході в цілому. Також має значення кількість залученого до роботи персоналу та зручне облаштування робочого місця (деревина має бути розташована під рукою і т.д.).

Заощаджуйте свої кошти – використовуйте подрібнювачі гілок TM PALCHE, які перероблюють деревину за умов раціонального та екологічного використання природних ресурсів!

Технічні характеристики

Модель PG-80BD
Потужність двигуна, кВт 5
Потужність двигуна, к.с. 7
Максимальний діаметр Деревини, мм 80
Продуктивність м.куб/год 4
Довжина шматка на виході, см 6…12
Вага агрегату, кг 154
Кількість ножів, шт 6
Сервісне і гарантійне обслуговування 3 роки
Оберти ВВП, об/хв 3600
Габаритні розміри, мм 1547х784х1144

Чому саме наше обладнання краще ?

 

 

  • Ми даємо гарантію 36 місяців на все обладнання, так як впевнені в його якості.

 

 

  • Суцільнозварний корпус модуля подрібнювача.
  • Ножі виготовлені з висококласної шведської сталі Hardox. Дана сталь є надміцною та стійкою до деформаційного зносу.
    Поліуретанове фарбувальне покриття має протиударні властивості та стійке до витирання.
  • Особлива технологія кріплення ножів дозволяє збільшити ресурс ножів і, водночас, зменшити навантаження на них .

  • Робочі шестерні подрібнювача  посаджені на конусну самозажимну муфту, що забезпечує крайній захист механізму при критичних навантаженнях.
  • Наявність власної сервісної служби. Вам не потрібно хвилюватись, що ваш агрегат вийде з ладу, адже наші спеціалісти якісно та оперативно усунуть проблему.
  • Якісна консультація менеджерів та постійна підтримка навіть після здійснення покупки.