57 000 грн

✔ Діє оплата частинами від Privatbank і Monobank

✔ Ціна без ПДВ.

Діаметр деревини до 80мм
✔ Гарантійний термін 3 роки

Подрібнювачі гілок від ТМ PALCHE розроблені для переробки та подрібнення гілок, рейок та інших деревних відходів. На виході з гілкоруба ви отримаєте шматки довжиною 6-12 см,  які зможете використовувати в якості палива для котлів, печей, камінів, а також для виробництва деревного вугілля. Залежно від типу деревини, діаметр гілок на вході може бути різним. Ця модель здатна переробити гілки м’якої породи деревини діаметром до 8 см, гілки твердої породи – до 6,5 см.

Використання подрібнювача гілок актуальне для комунальних служб, деревообробних господарств, лісових господарств, лісопилок, фермерських господарств. Для полегшення процесу заготівлі палива використовується також приватними особами, які мають свої приватні оселі з автономною системою опалювання.

Особливості конструкції

Модель PG-80Е працює завдяки електричному двигуну потужністю 4 кВт від мережі 380В. Продуктивність дробарки складає 4м³ готової продукції на годину. Завдяки комплекту з 6 гострих ножів, подрібнювач швидко та ефективно перероблює деревину на прийнятну для опалювання сировину. Для безпечної експлуатації ножі закриті елементами подрібнювача.

Повний цикл виробництва подрібнювачів гілок налаштований компанією PALCHE, де працюють справжні фахівці своєї справи. Подрібнювачі деревини серії PG оснащені циліндричною системою різання. Гілкоруб PG-80Е має встановлений пульт управління двигуном, який захищає його від перевантажень. Вартість електроенергії нижче, ніж бензин, тому у порівнянні з бензиновим агрегатом, на виході продукція цієї моделі має нижчу собівартість.

Конфігурації з шести ножів на виробництві приділяється особлива увага, так як вони є основним робочим елементом дробарок, та на них приходиться ударне навантаження. Завдяки їх високій якості, гілкоруб працює максимально ефективно та чисто, перерубуючи навіть гілки з листям.

Принцип роботи

Механізм подрібнювача втягує гілки, після чого вони швидко перерубуються та виходять у вигляді шматків. Корпуси всіх механізмів виконані з сертифікованого листа металу. Завдяки високій якості зварних швів та шліфовки посадочних поверхонь, конструкції подрібнювачів є надійними та розраховані на довготривалий термін використання.

Якість робіт контролюється на всіх етапах виробництва. Перед фарбуванням відбувається зачистка всіх конструкцій, а після цього елементи подрібнювача покриваються порошковою фарбою. Це подовжує термін служби конструкцій, тому що так вони будуть захищені від механічних ушкоджень та корозії.

При покупці гілкоподрібнювача звертайте увагу на те, що показник продуктивності залежить від діаметру, породи, вологості, якості сировини, а також досвіду та кількості персоналу, який буде працювати з агрегатом.

Заощаджуйте свої кошти, та використовуйте економічно вигідне паливо разом з подрібнювачами деревини TM PALCHE!

Технічні характеристики

Модель PG-80E
Потужність двигуна, кВт 4
Максимальний діаметр Деревини, мм 80
Продуктивність м.куб/год 4
Довжина шматка на виході, см 6…12
Вага агрегату, кг 155
Кількість ножів, шт 6
Сервісне і гарантійне обслуговування 3 роки
Оберти ВВП, об/хв 3000
Габаритні розміри, мм 1547х784х1144

Чому саме наше обладнання краще ?

 

 

  • Ми даємо гарантію 36 місяців на все обладнання, так як впевнені в його якості.

 

 

  • Суцільнозварний корпус модуля подрібнювача.
  • Ножі виготовлені з висококласної шведської сталі Hardox. Дана сталь є надміцною та стійкою до деформаційного зносу.
    Поліуретанове фарбувальне покриття має протиударні властивості та стійке до витирання.
  • Особлива технологія кріплення ножів дозволяє збільшити ресурс ножів і, водночас, зменшити навантаження на них .

  • Робочі шестерні подрібнювача  посаджені на конусну самозажимну муфту, що забезпечує крайній захист механізму при критичних навантаженнях.
  • Наявність власної сервісної служби. Вам не потрібно хвилюватись, що ваш агрегат вийде з ладу, адже наші спеціалісти якісно та оперативно усунуть проблему.
  • Якісна консультація менеджерів та постійна підтримка навіть після здійснення покупки.