39 000 грн 37 000 грн

✔ Діє оплата частинами від Privatbank і Monobank

✔ Ціна без ПДВ.

ВВП
Діаметр деревини до 80мм
✔ Гарантійний термін 3 роки

Подрібнювачі гілок від ТМ PALCHE застосовуються для переробки та подрібнення гілок, рейок та інших деревних відходів. Після подрібнення ви отримаєте куски гілок довжиною 6-12 см., які ви зможете використовувати в якості палива для котлів, печей, камінів, а також для виробництва деревного вугілля.

Залежно від породи дерева діаметр гілок на вході відрізняється. Модель гілкоруба PG-80T перероблює гілки м’якої породи дерева діаметром до 8 см, твердої породи дерева діаметром – до 6,5 см.

Гілкоподрібнювачі використовуються комунальними службами, деревообробними господарствами, лісопилками, лісовими та фермерськими господарствами. Також, для полегшення процесу заготівлі палива, дробарки купують приватні особи.

Особливості конструкції

Основним робочім органом подрібнювача є конфігурація з 6 термічно оброблених ножів, закритих елементами пристрою для безпечної експлуатації. На виробництві цій конструкції приділяється особлива увага, так як на ножі приходиться ударне навантаження. Вони виробляються з високоякісної сталі HARDOX 450, яка здатна витримувати високі навантаження.

Повний цикл виробництва подрібнювачів деревини налаштований на підприємстві, де працюють досвідчені професіонали своєї справи. Постійний контроль якості проводиться на всіх етапах виробництва. Корпуси механізмів виробляються з сертифікованого листа металу. Ретельно шліфуються всі посадочні поверхні, постійно контролюється якість зварних швів всіх елементів. Перед нанесенням фарби, робиться ретельна зачистка всіх конструкцій. Після цього агрегати покриваються порошковою фарбою, що захищає конструкцію набагато краще, ніж звичайна краска. Надійний міцний корпус гілкоруба передбачає довговічність та тривалий термін експлуатації.

Принцип роботи

Для всіх подрібнювачів деревини PALCHE модельного ряду Т приводом слугує ВВП трактора. Гілкоруб кріпиться на стандартну 3-х точкову навіску. Щоб з’єднати гілкоподрібнювач з трактором, використовується карданний вал з фрикційною муфтою, яка застерігає агрегат і трактор від перенавантажень. Це дуже зручно і практично, коли мова йде про безпеку та дбайливе відношення до техніки.

В цій моделі потужність трактора передається через карданний вал до подрібнювача, що надає йому високу потужність – як результат на виході ви отримаєте до 4м³ готової продукції за годину. Механізм гілкоподрібнювача автоматично втягує матеріал, який потрібно різати. Мінімальна потужність трактора, яка необхідна для роботи з гілкорубом становить 11 кВт.

Зверніть увагу на те, що показник продуктивності агрегату залежить від діаметру, породи, вологості, якості деревини та кількості персоналу, який буде працювати з подрібнювачем.

Заощаджуйте свої кошти та використовуйте економічно вигідні гілкоруби TM PALCHE!

Технічні характеристики

Модель PG-80T
Мін. потужність двигуна, кВт 11
Мін. потужність двигуна, к.с. 15
Максимальний діаметр Деревини, мм 80
Продуктивність м.куб/год 4
Довжина шматка на виході, см 6…12
Вага агрегату, кг 101
Кількість ножів, шт 6
Сервісне і гарантійне обслуговування 3 роки
Оберти ВВП, об/хв 540
Габаритні розміри, мм 1547х672х988

Чому саме наше обладнання краще ?

 

 

  • Ми даємо гарантію 36 місяців на все обладнання, так як впевнені в його якості.

 

 

  • Суцільнозварний корпус модуля подрібнювача.
  • Ножі виготовлені з висококласної шведської сталі Hardox. Дана сталь є надміцною та стійкою до деформаційного зносу.
    Поліуретанове фарбувальне покриття має протиударні властивості та стійке до витирання.
  • Особлива технологія кріплення ножів дозволяє збільшити ресурс ножів і, водночас, зменшити навантаження на них .

  • Робочі шестерні подрібнювача  посаджені на конусну самозажимну муфту, що забезпечує крайній захист механізму при критичних навантаженнях.
  • Наявність власної сервісної служби. Вам не потрібно хвилюватись, що ваш агрегат вийде з ладу, адже наші спеціалісти якісно та оперативно усунуть проблему.
  • Якісна консультація менеджерів та постійна підтримка навіть після здійснення покупки.