В  2019 році для комунальних потреб міста Рожище придбали подрібнювач деревини  PG-120T-K, який виготовили на потужностях виробництва  GC PALCHE.

         За словами керівника КП «Дільниці благоустрою Рожищенської міської ради» Юрія Міщука, раніше, при проведенні робіт з благоустрою територій, значний фінансовий ресурс витрачався на вивезення дрібного гілля на сміттєзвалище, при чому, фактично, вантажівки перевозили «повітря», оскільки зрізані гілки займають великий  об’єм, а вага у них – мала.

         Навісний агрегат PG-120T-K призначений для подрібнення відходів деревини до 12 см та має продуктивність до 10 м³ на годину. А можливість вільного пересування у важкодоступні місця робить його незамінним помічником для працівників Дільниці благоустрою.

         «Ми дуже задоволені цим подрібнювачем. Вирішили, що будемо купувати саме у GC PALCHE, бо тут дешевше і підприємство розташоване на території Ківерцівського району, тобто недалеко від Рожищ. Крім того, в разі чого, безпосередньо у виробника можна відразу придбати потрібні деталі та запчастини», – підкреслює Юрій Міщук.

         Головний комунальник міста каже: подрібнене гілля будуть використовувати для опалення приміщень.

Фото та відео матеріали взяті з сайту Рожищенської міської ради.