Великдень – велике сімейне свято, з яким пов’яно безліч традицій. А колектив ГК «Palche», без перебільшень, – одна велика родина. Тому й у нас є свої, сформовані роками традиції. Однією із них є спільне святкування Великодня у дружній компанії. Тож і цьогоріч на території КП «Санаторій матері і дитини «Пролісок» весь колектив зібрався для спільного святкування святої Пасхи.

Це свято стало чудовим приводом для зустрічі усіх, хто щоденною працею робить свій внесок у розвиток та успішну діяльність компанії – офісних спеціалістів, майстрів виробництва та працівників складу. Під час цього грандіозного дійства кожен зміг по-справжньому відпочити, насолодитися перебуванням на природі та розважитися у компанії друзів.

Смакували соковитим шашликом, який, на відміну від звичайних пікніків, у нас вимірювався не кілограмами, а цілими ящиками! Ласували запашною паскою та іншими смаколиками, а дзвінкі пісні під гітару та запальні танці лунали до пізньої ночі, адже коли зустріч дійсно душевна, – хочеться, аби це свято тривало якомога довше!

І тепер, натхненні приємними враженнями та спогадами, з новими силами знову приступили до роботи, але із нетерпінням чекаємо нових спільних вечорів. Тож, до нових зустрічей у дружньому колі!