Агрегати ТМ PALCHE: власне виробництво, виконання індивідуальних замовлень

В колективі групи компаній PALCHE працюють конструктори та інженери з досвідом створення ефективних пристроїв і механізмів для сільських, лісозаготівельних та комунальних господарств. Ми виробляємо сучасні подрібнювачі деревини, снігоочисні машини, дорожні щітки, зерноперекидачі. Готові до реалізації індивідуальних замовлень, гарантуючи високу якість виробів.
Подрібнювачі деревини PALCHE мають високий рейтинг та попит серед споживачів. В асортименті агрегатів ви можете обрати модель на бензиновому або електричному двигуні, а також подрібнювач, що працює від трактора. Залежно від комплектації, деякі моделі мають транспортувальну стрічку, за допомогою якої подрібнена сировина подається на висоту до 3 метрів відразу на причіп. Це максимально зручна та ефективна техніка для с/г господарств, підприємств, агрохолднигів, фермерів та усіх, кому потрібен якісний результат з переробки деревини.
Усі подрібнювачи деревини PALCHE мають гарантію 3 роки. Якість асортименту підтверджує висока затребуваність та велика кількість позитивних відгуків, які ми отримуємо від наших клієнтів.

Запасні частини ТМ PALCHE

На нашому сайті представлений великий асортимент запчастин до зернозбиральної та кормозбиральної техніки: CLAAS, NEW HOLLAND, John Deere; до ґрунтообробної техніки LEMKEN, FARMET, вальці до бурякозбиральної техніки HOLMER, ROPA. Це високоякісні запчастини, які безпосередньо впливають на роботу сільськогосподарської техніки, ефективність та якість збору урожаю, а також комфорт роботи водіїв та операторів техніки.
Обираючи запчастини на сайті palche.com.ua – ви обираєте якість та надійність, а також отримуєте стабільного партнера з регулярного постачання. Ми постійно слідкуємо за наявністю продукції на наших складах, і оперативно та своєчасно забезпечуємо потреби усіх наших клієнтів.