Агрегати ТМ Palche: власне виробництво, виконання індивідуальних замовлень

В колективі Групи Компаній Palche працюють конструктори та інженери, що мають практику створення ефективних пристроїв і механізмів для сільського, лісозаготівельного та комунального господарства. Ми готові до реалізації індивідуальних проектів, гарантуючи високу якість виробів.
Споживачі можуть у нас придбати подрібнювачі деревини , снігоочисні машини, дорожні щітки, зерноперекидачі, та інші агрегати.

Запасні частини ТМ Palche

Клієнтам пропонуємо аналогові запчастини до зернозбиральної та кормозбиральної техніки: CLAAS, NEW HOLLAND, John Deer; до грунтообробної техніки LEMKEN, FARMET, вальці до бурякозбиральної техніки HOLMER, ROPA.

Котли ТМ Palche: підвищена надійність, економність, 4 роки гарантії

Реалізуючи концепцію торгівельної марки «діяльність в векторі потреб клієнта», конструктори

Palche створили продукт, що максимально відповідає запитам сучасного українського ринку. Котли на твердому паливі Palche відрізняються оптимальним співвідношенням якості матеріалів і комплектуючих та ціни.

В серії котлів Palche є моделі, розраховані на різну площу обігріву від 80 до 1000 квадратних метрів. Крім базової комплектації передбачена можливість придбання котлів з автоматикою, зворушувачем та терморегулятором.