Агрегати ТМ «Palche»: власне виробництво, виконання індивідуальних замовлень

В колективі Групи Компаній «Palche» працюють конструктори та інженери, що мають практику створення ефективних пристроїв і механізмів для сільського, лісозаготівельного та комунального господарства. Ми готові до реалізації індивідуальних проектів, гарантуючи високу якість виробів.
Споживачі можуть у нас придбати подрібнювачі деревини , снігоочисні машини, дорожні щітки, зерноперекидачі, та інші агрегати.

Запасні частини ТМ «Palche»

Кращий асортимент, якість та ціна.
Кваліфікація та досвід наших фахівців дозволяє нам створювати найбільш актуальну на ринку пропозицію. Зручна онлайн-платформа і надійна система логістики дають можливість оперативно виконувати замовлення незалежно від місце знаходження споживача.

Клієнтам пропонуються комплектуючі до зернозбиральної та кормозбиральної техніки, преспідбирачів торгових марок CLAAS, JOHN DEERE, MDW, FORTSCHRITT, до ґрунтообробної техніки LEMKEN, VOGEL & NOOT, KUNH, RABEWERK, NEW HOLLAND, KVERNELAND, UNIA, GREGOIRE & BESSON, FARMET, а також пластинчасті і трубчасті котки LEMKEN і FARMET.

Котли ТМ «Palche»: підвищена надійність, економність, 4 роки гарантії

Реалізуючи концепцію торгівельної марки «діяльність в векторі потреб клієнта», конструктори

«Palche» створили продукт, що максимально відповідає запитам сучасного українського ринку. Котли на твердому паливі «Palche» відрізняються оптимальним співвідношенням якості матеріалів і комплектуючих та ціни.

В серії котлів «Palche» є моделі, розраховані на різну площу обігріву від 80 до 1000 квадратних метрів. Крім базової комплектації передбачена можливість придбання котлів з автоматикою, зворушувачем та терморегулятором.