Для ГК PALCHE, це були надзвичайно продуктивні дні, адже ми гідно представили нашу компанію. Підтвердженням цьому була висока популярність наших виставкових стендів із запчастинами для с/г техніки власного та імпортного виробництва, брендів CLASS, NEW HOLLAND, MDW, ROPA, FORTSCHRITT, JOHN DEERE, LEMKEN, GERINGHOFF, FARMET та HOLMER. Також була присутня лінійка подрібнювачів гілок, представлена новинками таких серій: PG-120BD-K, PG-120T, PG-120T-K. Доповнили виставкові агрегати дорожні щітки.

         Якість нашої продукції і сервісних послуг, доступні ціни та програми лояльності, роблять більш впізнаваним наш бренд PALCHE і компанію в цілому, що приносить нам щороку все більше визнання, нових клієнтів, та надійних бізнес-партнерів. Не виключенням стали і дні виставки ІнтерАГРО 2018, в межах яких відбулось багато нових знайомств з її учасниками. Також було залучено нових бізнес-партнерів та здійснено великі продажі прямо з виставки, що є початком плідного майбутнього для нових відносин.

         Висловлюємо подяку всім учасникам та партнерам ІнтерАГРО 2018. Бажаємо процвітання та успіху, чекаємо з нетерпінням наступної зустрічі!