Щоб обрати якісний подрібнювач гілок , необхідно звернути увагу на ряд нюансів та дізнатися якомога більше інформації про це обладнання.

Ми розповімо , на що звертати увагу, обираючи подрібнювач та який саме пристрій купити раціональніше всього.

Які ж бувають подрібнювачі гілок?

Щоб зрозуміти, який подрібнювач гілок вибрати по продуктивності роботи, необхідно знати розмір Вашої ділянки, адже продуктивність та потужність обладнання зростає пропорційно площі.

Один від одного подрібнювачі відрізняються типом підключення або приводним механізмом. Наразі найбільш популярним варіантом є подрібнювач з бензиновим двигуном. Але також можна знайти конструкції для електричного двигуна під мотоблок або трактор.

Варто відзначити, що електричне обладнання вимагає доступу до електромережі, а бензинове не залежить від мережі, хоча і трохи дорожче.

Обирати електричний подрібнювач рекомендується для невеликих ділянок, для великих –  краще бензиновий.

Моделі можуть бути з бункером вивантаження в мішок або ж з транспортерною стрічкою. Другий варіант дозволяє завантажувати безпосередньо в причіп.

Одна з найважливіших характеристик є різальна здатність, яка змінюється залежно від моделі та виробника — від 20 до 160  міліметрів.

Техніка такого класу є професійною, має промислове призначення. Найбільш поширені та мають найбільший попит у покупців рубають гілки діаметром 80, 100, 120 та 160 мм.

Але все залежить від породи дерева, а також від його стану. Сирі «м’які» гілки набагато простіше подрібнити, ніж сухі, та ще й твердої породи. Це цілком логічно.

Обираючи обладнання, звертайте увагу на матеріали, що були використані для виготовлення корпусу, ножів, валів, шестерень. Також враховуйте модель і марку підшипників. Дізнайтеся, наскільки складно буде знайти потрібні запчастини, якщо в цьому виникне необхідність.

Заздалегідь визначтеся з параметрами обладнання, що вам будуть необхідні для подальшої роботи, а також зберіть якомога більше інформації про виробників та торгові марки: сформуйте список брендів, яким можна довіряти.

Чому саме подрібнювач Palche?

 

–  Гарантія 36 місяців на все обладнання.

–  Суцільнозварний корпус модуля подрібнювача.

–  Ножі виготовлені з висококласної шведської сталі Hardox. Дана сталь є надміцною та стійкою до деформаційного зносу.
–  Поліуретанове фарбувальне покриття має протиударні властивості та стійке до витирання.

–  Особлива технологія кріплення ножів дозволяє збільшити ресурс ножів і, водночас, зменшити навантаження на них .

–  Робочі шестерні подрібнювача посаджені на конусну самозажимну муфту, що забезпечує крайній захист механізму при критичних навантаженнях.

–  Безвідсоткове кредитування.

–  Наявність власної сервісної служби. Вам не потрібно хвилюватись, що ваш агрегат вийде з ладу, адже наші спеціалісти якісно та оперативно усунуть проблему.

–  Якісна консультація менеджерів та постійна підтримка навіть після здійснення покупки.

Будьте відмінним господарем та раціонально використовуйте природні ресурси – купуйте подрібнювач гілок від компанії Palche!

 

Замовлення можна зробити на сайті:

https://palche.com.ua

або за телефонами:

+ (380) 67-000-08-12

+ (380) 95-333-02-02

 

Сподіваємося, наша інформація допоможе вам розібратися з темою подрібнювачів гілок, тому тепер ви зможете прийняти правильне рішення та купити обладнання, що істотно полегшить вашу роботу.