190 000 грн

✔ Діє оплата частинами від Privatbank і Monobank

✔ Ціна без ПДВ.

✔ Привід: електродвигун

✔ Потужність: 30 кВт.

✔ Продуктивність: 6 м³

✔ Діаметр деревини: до 12 см

✔ Розмір фракції щепи: 5-15 мм

✔ Гарантійний термін 3 роки

Подрібнювач деревини PL-120Е – це щепоріз дискового типу. Агрегат призначений для подрібнення відходів деревини і деревообробки, та здатний перетворити в щепу гілки, крони дерев, лісосічні відходи, рейки та обапіл. На виході отримуємо фракцію від 5 до 15 мм, розмір якої можна налаштувати регулюванням ножів ріжучого диску. Готовий матеріал переробки ідеально підходить в якості палива для котлів з шнековою подачою, а з технологічної щепи, яку отримують після додаткової переробки, виробляють пелети і паливні гранули.

Деревоподрібнююча машина PL-120Е складається з рами з електродвигуном, корпуса, ріжучого апарату, диска, гідросистеми – механізму подачі деревини та рукава для викиду щепи. Щепоріз на електродвигуні ідеально підходить тим, кому потрібен автономний агрегат.

Щепоріз може використовуватися лісовими господарствами, комунальними службами, фермерськими господарствами, сільськими, міськими радами і.т.д.

Відходи деревообробки подаються в завантажувальний бункер, де знаходяться зубчасті вальці. Обертаючись, вони затягують деревину в робочу зону з ріжучим диском. На диску встановлено ножі. Привід вальців здійснюється від двох гідромоторів. Привід ріжучого диску приводиться в дію від електродвигуна, потужністю 30 кВт.

Потужність щепоріза дозволяє отримати до 6 кубічних метрів щепи за годину. На вході діаметр деревини не повинен перевищувати 120 мм. Товщина фракції на виході становить від 5 до 15 мм, в залежності від налаштування ножів ріжучого диску, що легко зробити, відкривши верхню кришку.

При обертанні ріжучий диск подрібнює деревину в щепу, яка викидається повітряним потоком через рукав. Рукав обертається на 360 градусів, що дозволяє регулювати напрям викиду щепи, а за допомогою відбійника регулюється дальність викиду. Максимальна дальність викиду становить до 4 метрів, що дозволяє дробити деревину прямо в причіп. Щепорізи, купити які для переробки деревини можна досить швидко та оперативно почати роботу – запорука своєчасного приготування до опалювального сезону.

Унікальна особливість цієї моделі щепоріза – це з’ємна рама з електромотором. Така можливість дозволяє закріплювати дробарку на трактор та працювати від ВВП (валу відбору потужності). Це робить подрібнювач деревини PL-120Е універсальним і мобільним.

Обирайте щепоріз, купити який можна з усіма гарантіями якості від українського виробника. Користуватися продукцією ТМ PALCHE завжди зручно і вигідно!

Технічні характеристики

Модель PL-120E
Потужність Електродвигуна, кВт 30
Максимальний діаметр Деревини, мм 120
Продуктивність м.куб/год 6
Фракція щепи на виході, мм 5-15
Вага агрегату, кг 587
Кількість ножів, шт 3
Сервісне і гарантійне обслуговування 3 роки
Швидкість подачі, м/хв 15..45
Оберти ВВП, об/хв 1460
Габаритні розміри, мм 1390х1744х2442

Чому саме наше обладнання краще ?

 

 

  • Ми даємо гарантію 36 місяців на все обладнання, так як впевнені в його якості.

 

 

  • Суцільнозварний корпус модуля подрібнювача.
  • Ножі виготовлені з висококласної шведської сталі Hardox. Дана сталь є надміцною та стійкою до деформаційного зносу.
    Поліуретанове фарбувальне покриття має протиударні властивості та стійке до витирання.
  • Особлива технологія кріплення ножів дозволяє збільшити ресурс ножів і, водночас, зменшити навантаження на них .

  • Робочі шестерні подрібнювача  посаджені на конусну самозажимну муфту, що забезпечує крайній захист механізму при критичних навантаженнях.
  • Наявність власної сервісної служби. Вам не потрібно хвилюватись, що ваш агрегат вийде з ладу, адже наші спеціалісти якісно та оперативно усунуть проблему.
  • Якісна консультація менеджерів та постійна підтримка навіть після здійснення покупки.

 

Додаткова інформація

Бренд

Тип приводу

Електричний двигун